www.wegarecycling.cz


Soutěž ve sběru druhotných surovin

Se zahájením nového školního roku budeme pořádat 15. ročník soutěže ve sběru druhotných surovin, která je určena pro veškerá školská i mimoškolská zařízení.

  • Soutěž je zaměřena na motivaci dětí a mládeže k třídění odpadu a k získávání potřebných znalostí o možnostech ochrany životního prostředí. Školám a dalším zařízením pak přináší potřebné finanční prostředky. V loňském roce bylo díky naší soutěži předáno 1 650 551 kg druhotných surovin k dalšímu využití.
  • Na základě našich několikaletých zkušeností nabízíme stále vyšší kvalitu poskytovaných služeb. Velký důraz přikládáme na rychlost vývozu a vysokou výkupní cenu za odebrané suroviny. Naší předností je také individuální přístup k jednotlivým účastníkům dle jejich možností a požadavků.

Soutěž probíhá po celý školní rok a účastní se jí školy především z těchto krajů:

  • Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina

Vzhledem k tomu, že každá škola má různý počet žáků, rozdělili jsme soutěž do dvou kategorií:

1. Celkové odevzdané množství

Pořadí je určeno dle celkového množství nasbíraných surovin, které školy naší společnosti předaly pod dobu trvání soutěže.

2. Průměrné množství na žáka

V této kategorii je z celkového množství nasbíraných surovin vytvořen průměr na jednoho žáka. Tato kategorie je zajímavá pro všechny zúčastněné bez ohledu na počet žáků. Přesný počet je hlášen při registraci do soutěže a platí po celý školní rok.

V každé kategorii je vyhodnoceno prvních pět škol, které získají finanční odměnu.

Více informací o soutěži naleznete v podmínkách a pravidlech.
Máte-li jiný dotaz, neváhejte zavolat na:

608 958 315 nebo pište na soutez@wegarecycling.cz.